Kitaplar

İlk Sayımız İlk Merhabamız...

1.Sayı

Liseden üniversiteye geçiş hayatın en cazibeli ve en zorlu eşiklerinden birisidir. Ve bu dönemde dört bir yandan kulağınıza dolan bir sözcük vardır: Çalışmak, çalışmak, çalışmak! Aile sohbetlerinden kanka muhabbetlerine, mahalle esnafından komşu teyzeye kadar kimle konuşursanız konuşun; söz döner dolaşır ve üniversiteye gelir. Bu süreci nasıl yöneteceğiniz, nasıl çalışmanız gerektiği, etkili öğrenme yöntemleri, hangi kuruyemişin zihin açtığı, hangi duayı okursanız daha başarılı olacağınız konuşulur da konuşulur. Tercih edeceğiniz bölümler, meslek tercihinde dikkate almanız gerekenler ve size hangi bölümün yakışacağı herkes tarafından dillendirilir.

Bu tempolu günlerinizde size iyi bir yol arkadaşı olmak ve eğlenerek bilgilenmenizi sağlamak için ilk sayımızla merhaba diyoruz. Bütün bu konuları sıkılmadan ve strese girmeden düşünmenizi sağlamak için hazırladığımız haftalık gazetemizle yanınızdayız.


"Kariyer Yolunda ÜNİVERSİTE"

Başarılı bir kariyer plan- laması için size yardımcı olmak, bilgilendirmek, vizyon kazandırmak, motive etmek ve tabii biraz da eğlendirmek için hazır. "Kariyer Yolunda ÜNİVERSİTE" için çantanızda, masanızda, tablet ve telefonunuzda, daha doğrusu başucunuzda bize yer açın.Kimi kitaplar salt konularıyla yararlı olurlar, değerlerinde yazarın payı yoktur.

Montaigne

***

web tasarım ankara web tasarım ankara firması